Dovolenka na Barbadose?

5 (100%) 1 vote

Zima ešte poriadne ani nezačala a vy ste už z toho všetkého chladu, ľadu a škaredého počasia unavení? Potom je ideálny čas na dovolenku, napríklad Barbados.

Vtáky sú mimoriadne inteligentné stvorenia v jednej veci – keď na konci leta začnú pociťovať príchod jesene a zimy, zbalia si kufre a hor sa do teplých krajín. Na podobnom princípe fungujú mozgy prakticky všetkých živočíchov, jedine vtáky však od prírody dostali do vienka jednu nevyhnutnú vec – krídla. Aj človek, bohužiaľ, patrí medzi tie neobdarované tvory. Pocit, že by sme počas chladných jesenných dní mali tiež aspoň na chvíľu emigrovať niekde, kde je teplo, zažívame asi všetci. A tak si mnohí z nás pobalia kufre a na nejaký ten týždeň odídu potešiť svoje receptory na teplo. Problém nás, Európanov, spočíva v tom, že chladné jesenné počasie postihuje aj mnohé prímorské európske lokality, kde sa chodíme rekreovať cez leto. Jediná voľba sú teda exotickejšie časti našej Zeme. Takú ponúka napríklad ostrovný štát Barbados. Že ste o ňom ešte nepočuli?

Karibská idylka

Barbados je ostrovný štát v Karibskom mori, ktorý je súčasťou súostrovia Malé Antily. Táto skutočnosť hovorí za všetko – piesočnaté pláže s plamami, priemerná teplota motajúca sa okolo 30 stupňov, more, ktoré vás poteší koralovými útesmi… Jednoducho ideálne miesto, kde by ste sa momentálne chceli ocitnúť. Barbados dovolenka je často vyhľadávaným turistickým pojmom, tomu je prispôsobený celý ostrov. Barbados ponúka veľké množstvo rôznych barov, reštaurácií, ubytovacích zariadení a kopu atrakcií, ktoré zabezpečia, že sa na svojej exotickej dovolenke nebudete nudiť ak vás náhodou omrzí pohľad na pláž a palmy. Ak si myslíte že Barbados dovolenka bude príliš drahá, nemusí to byť celkom tak. Ceny hotelov sa pohybujú v rôznych sférach, sú však minimálne porovnateľné s cenami ostatných exotických destinácií. Tak neváhajte, vaša Barbados dovolenka na vás už čaká!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *