Je výber kabelky naozaj veda? Pozrite sa, ako vybrať dokonalú kabelku!

Ohodnoťte článok

damska-modra-kabelka-versa (1)Kabelka už od nepamäti patrí medzi základnú ženskú výbavu, bez ktorej by sa žiadna žena v živote nezaobišla. Kabelky však musia spĺňať niekoľko základných parametrov, aby boli šité ako pre vás. Ako ich teda vyberať?

Veci, veci, veci. Ach, koľko ich len máme… Tým, že náš život sa stáva stále pohodlnejším a lenivejším, neustále vznikajú rôzne nové produkty, ktoré máme potrebu kupovať. Pokiaľ ich máme niekde doma, pravdepodobne nám veľmi nevadia, problém nastáva vtedy, keď máme obrovské množstvo vecí, ktoré musíme nosiť neustále so sebou. Ženský svet je v tomto ohľade oveľa náročnejší ako mužský, veď sa len zamyslite nad tým, čo musí so sebou nosiť muž a žena. Muž si pri večernom výjazde s kamarátmi do mesta zoberie tak akurát mobil, peňaženku a kľúče. Touto základnou trojkou všetky potrebné veci pre muža končia. Priemerná žena však potrebuje aj vreckovky, nejaké malé zrkadielko, rúž, prípadne iné kozmetické potreby, vodu a často aj veľa iných zbytočností, ale aj potrebných vecí. Nie je tak žiadnym prekvapením, že kabelky sú kľúčovou výbavou každej ženy. Počas ich dlhoročného vývoja vzniklo nespočetné množstvo rôznych kabeliek, pozrime sa teda v skratke na to, ako vybrať ideálnu kabelku na vaše potreby.

Rúčky, veľkosť, štruktúra

V zásade poznáme tri základné typy kabeliek podľa rúčok, respektíve remienkov – crossbody kabelky, ktoré sú, ako hovorí ich názov, vybavené remienkom, ktorý si dáte šikmo cez telo, bežné kabelky s dlhšími rúčkami, ktoré si dáte na rameno a kabelky s krátkymi rúčkami do ruky. Je len na vašich preferenciách, ktorý typ kabelky bude najvhodnejší pre vás, crossbody kabelky sú vhodnejšie na športovejšie aktivity, keďže tento typ remienku je najpraktickejší a najlepšie drží, kabelky s remienkom cez rameno, prípadne kabelky do ruky sú vhodné skôr ako štýlový doplnok do mesta. Podstatná je aj veľkosť kabelky, tu platí, že zbytočne veľká kabelka vás môže nútiť využiť prázdny priestor nosením zbytočností, ktoré nevyužijete, malé kabelky však v niektorých prípadoch nemusia postačovať. Aj v tomto prípade je základom výber kabelky podľa toho, načo ju chcete používať. Najvýhodnejšia štruktúra je taká, kedy je kabelka rozčlenená na viacero vreciek, aby ste si veci v nej vedeli jednoducho zorganizovať.

damska-cierna-crossbody-silans-2

 

Vyberajte štýl

Medzi najpodstatnejšie veci pri výbere kabelky však, samozrejme, patrí materiál a farba kabelky. V dnešnej dobe nie je problém zohnať veľmi štýlové a moderné kabelky v lákavých farebných kombináciách a v špičkovej kvalite za skutočne dostupné ceny. Nemusíte tak do kabelky investovať stovky až tisícky eur, aby ste zažiarila. Medzi tieto kvalitné a štýlové kabelky za dostupné ceny patria napríklad kabelky značky JOHN-C. Tak nečakajte a vyberte si aj vy kabelku, ktorá vám spraví radosť a pozdvihne váš štýl!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *