Perfektná starostlivosť o vaše auto? Voľte kvalitný Volkswagen servis!

5 (100%) 1 vote

e45b1820

Dovolenková sezóna sa pomaly ale isto blíži, čo znamená len jedno – vaše auto by na ňu malo byť stopercentne pripravené. Pozrite sa, aké výhody pre vás a váš Volkswagen prináša autorizovaný Volkswagen servis.

Okrem možnosti rýchleho a jednoduchého prepravovania sa po meste a na výlety, prinášajú moderné autá ešte jednu zásadnú výhodu – odvezú vás na dovolenku, prakticky kamkoľvek. Niet divu, že dovolenky autom sú mimoriadne populárne. Okrem toho, že sa nemusíte držať rôznych presných časov odchodu, môžete sa cestou zastaviť kde sa vám len zapáči a následne si môžete robiť výlety aj do okolia vašej dovolenkovej destinácie bez toho, aby ste si museli požičiavať nejaké predražené auto z miestnej požičovne. Mimochodom, v minulosti bola dovolenka autom väčšia starosť ako pôžitok. Väčšina starých áut nebola prispôsobená na dlhé cesty, cestou sa tak aj viackrát pokazili, čo určite nebolo veľmi príjemné. V interiéri mali málo miesta, nemali klimatizáciu, boli hlučné a nepohodlné. Moderné autá sú presným opakom a cestovanie na dlhé cesty je v nich doslova pôžitkom. Rozmaznávajú nás klimatizáciou, pohodlnými sedačkami a spoľahlivosťou… Teda, pokiaľ sa o nich dobre staráte. Svoje auto by ste pravidelne mali nechávať servisovať v kvalitných servisoch, a to nielen pred dovolenkou.

Kvalita, nie cena

Pokiaľ svoj Volkswagen používate pravidelne na dlhé cesty, za rok na ňom najazdíte veľké množstvo kilometrov, na prehliadky v servise by ste nemali zabúdať. Mnoho Slovákov však robí zásadnú chybu. Myslia si, že autorizovaný Volkswagen servis je len stratou peňazí a svojho tátoša si radšej nechávajú servisovať v rôznych pochybných miestnych dielňach. Tie môžu byť kvalitné, o tom niet pochýb, bohužiaľ, mnohé z nich nedokážu odhaliť všetky možné problémy tak, ako autorizovaný Volkswagen servis. Môže sa vám tak stať, že neskúsený mechanik si nevšimne nejakú maličkosť, z ktorej sa neskôr vyvinie väčší problém, ktorý vám môže pokaziť dovolenku. Treba sa tak zamyslieť nad tým, či nám nízka cena neautorizovaných servisov naozaj za to stojí.

Výhody navyše

Hlavným dôvodom, prečo sa autorizovaný Volkswagen servis skutočne oplatí, sú mnohé výhody navyše. Napríklad, možnosť objednať sa do servisu online z pohodlia domova, bez toho, aby ste niekam museli chodiť. Poteší aj bezpečnostná kontrola vozidla, ktorá spočíva v 18 bodoch kontroly vozidla, ktorá je vhodná najmä pred dlhšími cestami, napríklad na dovolenku. Okrem toho si môžete profesionálne nechať zmerať a nastaviť geometriu kolies, čo je veľmi podstatná vec pre bezpečnú jazdu, vykonať servis klimatizácie, prípadne nechať vymeniť zimné gumy za letné. Príjemná je aj služba prípravy auta na technickú a emisnú kontrolu a jej následné vykonanie, kedy sa vy o nič nemusíte starať a mnohé iné výhody. Všetko toto prináša napríklad Volkswagen servis Auto Gábriel. A bezpečná cesta na dovolenku sa môže začať!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *