Najmä na jeseň a v zime prichádzajú únava a stres. Ako proti tomu bojovať?

Ohodnoťte článok

bench-560435_640

S príchodom sychravého počasia sa o slovo hlásia tiež únava a stres. Ak však trávite veľa času za volantom, nemôžete si dovoliť, aby vás prepadla náhla únava, pretože by sa znížila zároveň aj vaša pozornosť. Ak teda chcete bojovať proti stresu a únave, môžete tento boj podporiť tiež rôznymi doplnkami stravy založenými na prírodnej báze.

KOFEX proti únave

Veľmi obľúbeným doplnkom stravy je KOFEX, čo je čistý kofeín, ktorý aktívne povzbudzuje telo a myseľ. KOFEX sa odporúča hlavne vodičom, ktorí podnikajú dlhé cesty, pretože na ceste by mal byť človek maximálne sústredený a ostražitý. Obsahuje veľa účinných látok, a to nielen čistý kofeín, ale aj kofeín z extraktu guarany.

SELÉN FORTE

Ďalším čisto prírodným doplnkom stravy je SELÉN FORTE, ktorý dokáže efektívne ochrániť bunky pred oxidačným stresom. SELÉN FORTE však napomáha tiež k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, podporuje správnu funkciu štítnej žľazy a zlepšuje imunitný systém. Obsahuje vitamín E, ktorý slúži práve ako ochrana pred už spomínaným oxidačným stresom.

HORČÍK + B6

Pozitívny vplyv na organizmus má doplnok stravy HORČÍK + B6. Horčík je určený k správnej činnosti svalov, ale tiež znižuje únavu a vyčerpanie, čo oceníte najmä, ak máte vskutku stresové zamestnanie. Vitamín B6, ktorý je v preparáte prítomný, zase slúži ako podpora činnosti nervovej sústavy.

Ak teda chcete bojovať proti neduhom, ktoré sa negatívne podpisujú na vašom psychickom i fyzickom stave, siahnite vždy po prírodných doplnkoch stravy, pretože tie obsahujú všetky látky, ktoré vaše telo naozaj potrebuje. Pozrite sa do pestrého produktového portfólia internetového obchodu greenlike.sk, kde nájdete preparáty nielen pre seba, ale aj pre deti. Podporte imunitu, zbavte sa stresu, aby ste sa cítili dobre.

 

Z6KteP5

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *