Nádherné nechty a vlasy po celé leto? Je tu Biosil!

Ohodnoťte článok

girl-1246525_640

Chcete sa počas leta cítiť perfektne vďaka nechtom a vlasom, ktoré vám bude každý závidieť? Okrem dobrej starostlivosti potrebujete aj dobrú výživu, iným slovom, účinný doplnok stravy na vlasy a nechty!

Leto je obdobím, kedy chce každá žena vyzerať úžasne. Bodaj by aj nie, dlhé hodiny strávené na ležadle, na pláži, prípadne v meste vyžadujú, aby ste bola v čo najlepšom stave. Počas letných dní odhaľujeme okolitému svetu oveľa viac, ako počas iných ročných období. Napríklad také nechty na nohách. V zime ich nemá možnosť vidieť prakticky nikto, naopak, v lete ich vidia stovky až tisícky ľudí každý jeden deň. Okrem toho, že pred letom sa snažíme dostať do čo najlepšej fyzickej kondície, iným slovom, zhodiť všetok prebytočný tuk, mali by sme myslieť aj na také detaily, akými sú nechty. Nie je nič horšie ako dokonale vyzerajúca žena, ktorej vzhľad úplne pokazia zlé nechty. Rovnako by sme mali dbať zvýšenú pozornosť aj na vlasy, ktoré v lete dostávajú poriadne zabrať. Dlhé hodiny na slnku, kúpanie sa v rôznych vodách, pot a iné vonkajšie vplyvy vám môžu vlasy poriadne zničiť, pokiaľ im nevenujete dostatok pozornosti. Čo myslíme tou pozornosťou? Okrem starostlivosti práve doplnky stravy na vlasy a nechty, napríklad Biosil!

Draslík a horčík?

Údržba vlasov a nechtov pre väčšinu žien spočíva v pravidelnej starostlivosti, čo je určite kľúčové. Pravidelné umývanie vlasov vhodnými šampónmi a strihanie a pilníkovanie nechtov však nestačí. Na to, aby vlasy a nechty vyzerali úžasne, potrebujú v prvom rade dobrú výživu. A s tou môže byť niekedy problém. Základnými látkami, ktoré sa podieľajú na výžive vlasov a nechtov, je draslík a horčík. Ich nedostatok sa prejavuje na slabých nechtoch, ktoré sa ľahko lámu, štiepia a vyzerajú zle. Rovnako aj na vlasoch, ktoré sú bez ich dostatku úplne bez života. Prijímať tieto látky z bežnej stravy je náročné, pokiaľ horčík a draslík potrebujete doplniť rýchlo a najmä pravidelne a v potrebnom množstve, perfektným riešením môže byť práve doplnok stravy Biosil. Ten si môžete jednoducho a rýchlo objednať napríklad na e-shope Greenlike.sk a leto s nádhernými vlasmi a ešte krajšími nechtami sa môže začať!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *