Výlet do Nízkych Tatier je práve v tomto čase výborným nápadom

5 (100%) 1 vote

Nízke Tatry ukrývajú množstvo atraktívnych miest, ktoré stoja rozhodne za navštívenie. Obzvlášť v tomto čase a obzvlášť, ak lyžujete. Využite preto posledné momenty tejto zimy a vychutnajte si lyžovačku spojenú s poznávaním našich prírodných krás v Nízkych Tatrách.

Lyžovačku spojte s objavovaním dych berúcich jaskýň

Lyžiarske stredisko Jasná patrí medzi najvychytenejšie lyžiarske rezorty na Slovensku. Ponúka ideálnu príležitosť zalyžovať si do sýtosti všetkým lyžiarom bez ohľadu na ich očakávaní na náročnosť zjazdovky. Na 49 kilometroch upravovaných tratí tiahnucich sa severnou aj južnou stranou majestátneho vrcholu Chopok si zaručene nájdete každý to svoje. Príjemným bonusom je nádherný výhľad, nová a pohodlná lanovka a množstvo sprievodných podujatí, najmä počas víkendov.

Svoj pobyt v Nízkych Tatrách a Jasnej je ideálne spojiť aj s návštevou nádherných jaskýň Slovenska. A to Demänovskej jaskyne slobody a Demänovskej ľadovej jaskyne. Obe ponúkajú dych berúci zážitok pri skúmaní rozmanitého podzemného bohatstva nachádzajúceho sa v týchto jaskynných systémoch. Napriek tomu, že sa tieto dve jaskyne nachádzajú len dva kilometre od seba, v každej z nich na vás čaká niečo úplne odlišné.

Tip na ubytovanie v Jasnej a tesnej blízkosti oboch jaskýň

Ak sme vás tipom na výlet inšpirovali, potom potrebujete ubytovanie v Jasnej alebo v blízkosti tejto lokality. Vždy je dobré rezervovať si ho včas, pretože počas sezóny, najmä cez víkendy, býva v mnohých zariadeniach kapacita využitá na maximum. My vám odporúčame rezort tvorený apartmánovými domami s názvom RiverSide. Ten ponúka intimitu pobytu na chate v spojení s hotelovou starostlivosťou o hosťa. Okrem toho je výhodou tohto miesta aj jedinečná lokalita, vďaka ktorej to máte všade doslova na skok. Vstup do Demänovskej ľadovej jaskyne je vzdialený len 100 metrov, Demänovská jaskyňa slobody 2 kilometre a centrum strediska Jasná ľahko dostupné 4 kilometre.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *