PZP: novú alebo lepšiu poistku uzavriete online

Ohodnoťte článok

crash-1308575_640

 

Stále máte vo zvyku chodiť riešiť poistenie do kamenných poisťovní? Zbytočne! Uzavrieť PZP online je veľmi jednoduché. Povinné zmluvné poistenie takto uzavriete jednoducho na osobné auto, motocykel aj na prívesný vozík.

PZP online ponúka aj Union poisťovňaPovinné zmluvné poistenie auta si máme možnosť poistiť v rámci troch balíčkov: Basic, Optimum a Excelent plus. Zatiaľ čo základný balíček ocení každý, komu záleží predovšetkým na čo najnižšej cene poistenia, najkomplexnejší balíček Excelen Plus je tých, ktorí chcú mať poistenie nielen na vyššiu čiastku, ale aj ďalšie pridané služby.

Najžiadanejším balíčkom je Optimum. Poskytuje poistenie škody na živote a zdraví do 5 miliónov €, súčasne poistenie škody a majetku do 3 miliónov €. K tomu zákazník získava asistenčné služby. Tie v balíčku Basic chýbajú a sú iba súčasťou balíčkov Optimum a Excelent Plus.

Povinné zmluvné poistenie s asistenčnou službou sa vyplatí

Asi to zažila väčšina z nás. Pokazené auto na diaľnici, vybitá autobatéria na parkovisku obchodného centra, defekt, niekedy aj skutočne neuveriteĺné príhody, ktoré sa nám môžu po ceste prihodiť. Aj keď jazdíte bez nehody, čo je samozrejme ideálne, asistenčná služba je u PZP tým, čo pravdepodobne nakoniec využije každý z nás. A tak aspoň ako ten šťastnejší vodič bez nehôd nemáme pocit, že si zákonné poistenie platíme zbytočne. Aj keď samozrejme nezabúdajte, že povinnosť uzavrieť PZP je daná zákonom.

Asistenčná služba Union poisťovne je nonstop službou. K balíčkom Optimum a Excelent plus s ňou získavate možnosť opravy defektu na mieste, v prípade nehody odťah automobilu do servisu, poskytnutie náhradného vozidla v prípade nehody alebo krádeže, pomoc pri vybití autobatérie a pomoc pri riešení problému, keď sa vám podarí natankovať nesprávne palivo.

Pre tých, ktorí majú radi istotu, ponúka Union poisťovňa aj ďalšie pripoistenie: poistenie skla, stretu so zverou, proti výtlkom, proti živlom, aj poistenie úrazu vodiča.

Online výhody PZP

Uzavretie PZP online je s výhodami – pre každého, kto uzavrie poistenie online, má Union poisťovňa pripravenú exkluzívnu zľavu. Ďalších 5 % zľavy získavajú klienti Union poisťovne alebo Union zdravotnej poisťovne.

Špecialitou Union poisťovne je aj možnosť poskladať si poistenie auta presne podľa svojich špecifických požiadaviek. Poisťovňa ho ponúka pod svojou digitálnou značkou Onlina. Výhodou je nielen možnosť vybrať si služby na mieru, ale aj možnosť mesačnej platby a ukončenia zmluvy kedykoľvek bez viazanosti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *