Nemecký Legoland si užije celá vaša rodina

Ohodnoťte článok

Budú mať vaše deti narodeniny a vy by ste pre nich chceli pripraviť originálny darček, ktorý pre nich nebude ani tak hmotný, ako skôr zážitkový? Potom je vezmite do Nemeckého Legolandu. Zažijete veľa zábavy, ktorú si vaše deti skutočne užijú.

Spoznajte jedinečný rozprávkový svet, ktorý je zostavený z viac ako 50 miliónov kociek. Pozrite sa tam, kde sa rozžiari všetky detské oči a odkiaľ bude zložité dostať vaše deti späť. Každý z nás určite lego dobre pozná a každý si z neho určite skúšal niekedy niečo postaviť. Je to zábava, ktorá vtiahne ako malé, tak aj nás dospelých. Teraz máte jedinečnú možnosť dostať sa do sveta, kde je vš e vyrobené z lega.

Nemecký Legoland leží len kúsok od našich hraníc a nájdete tu ako atrakcia, tak aj hŕbu divadla. Tento zábavný park bol vytvorený už v roku 2002. Hneď pri vstupe je pripravená báječná zábava, vstup a celý park je postavený z kociek obľúbenej stavebnice. Novo sa môžete pozrieť do obdobia faraónov a pyramíd. Mestečko prejdete vláčikom, ktorý dokonca prejde i tunelom, z vláčika si pozriete mestečko ako na dlani. Ďalšia skvelá atrakcia je krajina rytierov, kedy na chrbte ohnivého draka idete rýchlosťou až 60 km / hod. Prejdete sa hradom až do dávno zabudnutých čias a dokonca budete môcť ryžovať zlato.

Ďalej sa potom môžete prejsť autíčkom pre 4 osoby a prezrieť si tak celý park. Z vyhliadkovej veže, potom budete mať celý park krásne na dlani. Vydať sa tiež môžete na expedíciu džungľou a tam sa prejdete v kanoe do pralesa, krásna lagúna vás očarí a dokonca uvidíte aj dinosaurami. Pozrieť sa tiež môžete do Safari, kde uvidíte 90 zvierat. Zážitky si odtiaľto odnesiete skutočne veľké a rozhodne sa máte na čo tešiť. V Miniland si potom môžete prezrieť repliky slávnych miest Európy. Vezmite svoje deti tam, kde je veľa zábavy a kde sa budú určite veľmi baviť. Doprajte im neskutočne čarovný zážitok.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *