Za krásnou plážou nemusíte ďaleko

Ohodnoťte článok

Ak milujete nádherné pláže, ktoré priamo nabádajú k ich návšteve a poznaniu, tak rozhodne nemusíte až tak ďaleko. Niektoré nádherné pláže sú pre nás tak blízko a dokonca je dovolenka práve v týchto miestach, za veľmi prijateľnú cenu.

Kam sa vydať za krásnou plážou?

Jedna taká krásna pláž je v Chorvátsku a je na ostrove Brač. Pláž sa nazýva Zlatni Rat Beach a v preklade to znamená zlatý roh. Svoj tvar tento výbežok často mení a je to dané prílivom a odlivom. Azúrové more obklopuje výbežok, do mora sa ide po svetlých, štrkových piecke. Na tento ostrov, sa dostanete trajektom a to zo Splitu. Cesta trvá približne hodinu a na trajekt sa môžete nalodiť aj s vaším autom.

Ďalšia nádherná pláž je na Egejské riviére, kde sa môžete kochať naozaj nádherným morom a to v Oludeniz a vo Fethiy. Tieto krásne pláže patria k najfotografovanejším plážam sveta a aj okolie je veľmi pekné. Všade okolo sú skaly a z nich si môžete užiť tandemový zoskok. More je opäť nádherne azúrové a čisté s okruhliakmi. Ak si vyjdete na výlet po okolitých ostrovoch, môžete vidieť na vlastné oči malé korytnačky karety obyčajnej, ktoré práve tu kladú svoje vajíčka. Uvidíte, že ak túto pláž navštívite, odveziete si naozaj krásne spomienky. Navštíviť tu tiež môžete modrú lagúnu, ktorá je skutočným skvostom.

Veľmi krásnu a vyhľadávanou plážou je Porto Karsiki, ktorú nájdete v Grécke Lefkada. Táto pláž je pláží veľmi romantickú, bohužiaľ v lete je tu hlava na hlave a tak ak si tu chcete užiť romantické pohody a neopakovateľného zážitku, potom je potrebné túto pláž navštíviť v neskorších nočných hodinách, alebo si privstať a prísť si užiť romantiky veľmi skoro ráno . Dovolenku v týchto miestach si môžete kúpiť hneď u niekoľkých cestovných kancelárií, ktoré toto miesto majú vo svojej ponuke. Užite si nádhernú dovolenku na jednej z najkrajších plážach Európy.
Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránekNástroj pr

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *