Slnečné pobrežie – krásna oblasť Bulharska

Ohodnoťte článok

Slnečné pobrežie sa nachádza v Bulharsku a počuť o ňom môžete aj ako o Sunny Beach. Ide o miesto, ktoré je veľmi rušné a kam sa schádzajú každý rok cez prázdniny veľké množstvo turistov za zábavou. Tej je v tejto oblasti viac ako dosť. Na Sunny Beach nejde len o slnenie a kúpanie sa, ale zážitkov je tu pre vás ohromné množstvo.

Čo vás čaká pri pobyte na Slnečnom pobreží

Na Sunny Beach sa nebudete nudiť ani vy a ani vaše deti. Je vhodné pre všetky vekové kategórie, najmä si však na svoje prídu mladí, ktorí si užijú skutočnú zábavu a to nielen zábavu hudobné, tanečné, ale aj adrenalínovú.

Noci sú tu dlhé a vlastne sa tu ani nechodí spať. Bary a diskotéky sa zatvárajú vtedy, keď druhá polovica návštevníkov začína chodiť na pláž, užívať si slnečných lúčov. Ak si chcete urobiť lacné nákupy, tak Sunny Beach vám ponúka neskutočné možnosti. Je tu toľko obchodov a uličiek, že si budete myslieť, že ste v hlavnom meste našej republike, nie na dovolenke pri mori.

More je tu ale veľmi blízko a vy si môžete ísť z pláže rovno nakupovať, zatancovať, pobaviť sa, skrášliť sa, odreagovať sa, urobiť si výlet po okolí a všade je tu veľmi živo.

Navštíviť môžete tiež krásne a historické mestečko Nessebar, ktoré vás určite nadchne. Dostanete sa sem autobusom zo Sunny Beach a to za pár minút. Je to konečná a tak nemôžete rozhodne zablúdiť. Nessebar je miesto, ktoré vám v spomienkach zostane veľmi dlho a to aj cez to, že nemáte treba ani radi históriu. Dýchne na vás totiž niečím, čo vás určite dostane.

Slnečné pobrežie je miesto, ktoré by ste v Bulharsku iste nečakali a ktoré vás veľmi milo prekvapí. Väčšina z nás si totiž pravdepodobne Bulharsko predstavuje úplne inak, ale presvedčte sa sami napríklad na youtube, čo vás v Sunny Beach čaká, návštevníci tejto oblasti sem dávajú hŕbu videí, aby mohli informovať aj ostatných o tom, ako veľmi živo tu je.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *