Saidia Maroko – miesto plné života

Ohodnoťte článok

Dovolenka na pobreží Stredozemného mora nemusí byť len klasické klišé, na ktoré sme si už dávno zvykli. Vyskúšajte tak exotiku, ktorá vonia po nepoznaných končinách, ponúka tepajúca mesta plná života a nádherné pláže s jedinečným kúpaním. Práve tieto podmienky spĺňa Saidia, oblasť v Maroku, ktorá je viac ako vhodná na letnú dovolenku.

Oblasť, kde si nájde každé svoje

Saidia je oblasťou vhodná pre každého turistu. Tu si totiž nájde ako dychtivý športovec svoj obľúbený alebo úplne nový šport, ale aj turista cestujúci za poznaním alebo relaxáciou. Mesto Saidia je moderné mesto plné života a zábavy. Disponuje veľkým prístavom pre viac ako 800 lodí a ponúka aj veľké nákupné možnosti. V okolí mesta sú známe pláže, ktoré dosahujú dĺžok aj 14 kilometrov bez jediného prerušenia.

Veľmi obľúbené sú v tejto oblasti aj všetky možné letné a vodné športy. Oblasť Saidia je obľúbená vďaka skvelým možnostiam k potápanie, ale aj obľúbený šport kitesurfing. Pláže obľúbené marockej oblasti ponúkajú pozvoľný vstup do vody a sú tak vhodné aj pre dovolenky rodičov s deťmi.

Kde sa ubytovať?

Než sa vydáme na dovolenku, je určite dobré zistiť si základné informácie o danej oblasti a porovnať aj možnosti ubytovania. Vhodné sú na to iste internetovej stránky, špecializujúca sa na cestovanie. Odporučiť tak možno napríklad Cestolino, špecializujúca sa na zahraničné dovolenky. Všeobecne možno povedať, že ubytovanie v oblasti Saidia a samotnej služby sú na veľmi vysokej úrovni. Porovnateľné napríklad s Egyptom. Pozrime sa na jeden konkrétny hotel ako príklad.

Jedným z najobľúbenejších hotelov tejto oblasti je určite Hotel Be Live Grand Saidia. Tento hotel je obľúbení vďaka nadštandardným službám. Príjemný mladý personál sa stará 24 hodín denne o svojich klientov. Samozrejme, že nechýba all inclusive, animačné programy, ďalej možnosť internetu zadarmo, osušiek pri bazénoch zadarmo, alebo aj na pláži. Izby sú klimatizované, súčasťou je vlastné sociálne zariadenie vrátane TV so satelitným príjmom a telefónom. Na kúpanie je pripravený moderný bazén, občerstviť sa možno v niekoľkých baroch a poteší aj večerné animačné programy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *